WYSIWYG Web Builder Bariers
NAJAZD KABLOWY PRÓG KABLOWY DO OCHRONY I ZABEZPIECZANIA KABLI
wynajem najazdów

Tel. 603 589 041   E-mail: biuro@sceny.net
progi Lublin progi Lubelskie progi Warszawa progi Mazowieckie progi Kraków progi Zamość progi Radom progi Przemyśl progi Chełm próg uliczny Kielce próg uliczny Piotrków Trybunalski próg uliczny Siedlce próg uliczny Mińsk Mazowiecki próg uliczny Grujec Mszczonów Sochaczew TarnobrzegPróg uliczny zwany najazdem kablowym.
Najazdy uliczne z wkładką prowadzącą przewody energetyczne i kable audio i video wewnątrz najazdu, zapobiegając krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.  Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty.

Przymocowanie najazdu do podłoża nie jest konieczne ze względu na duży ciężar własny najazdu i jego dużą stabilność. Osłona zakrywająca kabel jest wykonana z plastycznego i bardzo trwałego tworzywa. W celu podkreślenia miejsca ułożenia kabla osłona jest koloru żółtego, który nie poddaje się ścieraniu. Unikalny sposób zabezpieczenia kabla w progu pozwala w każdej chwili i w dowolnym miejscu progu dotrzeć do wybranej części kabla.

Technologia i materiał użyty do produkcji progu umożliwia poprzeczne przejazdy nawet pojazdom ciężarowym.
progi kablowe
progi kablowe1
Najazdy Wypożyczamy
BARIERKA ZAPOROWA BARIERKA LEKKA BARIERKA ZOMO BARIERKA PRZECIWTŁUMOWA BRAMKA PRZESTAWA BRAMKA CIĘŻKA BRAMKA KONCERTOWA PŁOTKI KONCERTOWE PŁOTEK ESTRADOWY ESTRADOWE SYSTEMY WYPOSAŻENIE SCENIKA MODUŁY PODESTY SCENY ESTRADY NAGŁOŚNIENIE OŚWIETLENIE
solaudio.pl   sceny.net  barierki-ochronne.pl   trawers-system.pl   podesty-sceniczne.pl   obslugaimprez.com.pl  estrady.net